Bef Home – THERM V8C – Peisinnsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Bestillings vare
Beskrivelse
THERM V8C – Peisinnsats
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 285 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 165 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, påbyggningsramme, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Total bredde | 104 cm |
| Total dybde | 62,8 cm |
| Total høyde | 147,9 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
Dokumentasjon
Relaterte produkter
Kobok By Norvai – ECO2 H – Peisinnsats
SKU:
EKOR9067RD
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kobok By Norvai – ECO4 M – Peisinnsats
SKU:
CHOPOKOR9067LDSATYP
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kobok By Norvai – SKY HIGH TUNNEL – Peisinnsats
SKU:
CHOPOK050VD
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kratki – MBN 680 – Peisinnsats
SKU:
MBN/680/P/BS
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
