Fireplace By Norvai – SANTOLINI – Elementpeis
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Bestillings vare
Beskrivelse
SANTOLINI – Elementpeis
Santolini kleber skiller seg ut med sitt moderne utseende og imponerer med et ekstra bredt brennkammer. Den har et frontglass og to sideglass med et effektivt glassrengjøringssystem som sørger for klart innsyn i flammene. En kontinuerlig luftstrøm holder glasset rent og klart.
Ovnen kan fåes med varmelagringssteiner, noe som gir en god og jevn varme etter fyring. Den kan også bestilles med en vedlagringsmodul, hvor du kan lagre veden.
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 172 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 40 × 58 × 112 cm |
| Design | Firkantet, Moderne |
| Farge | Grå |
| Total bredde | 58 cm |
| Total dybde | 40,5 cm |
| Total høyde | 110 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innebygget brannvegg | ja, nei |
| Varmelagrings modul | nei |
| Vedlagrings modul | nei |
Dokumentasjon
Relaterte produkter
Fireplace By Norvai – AMARIS – Frittstående
SKU:
K6903
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Max Blank – FRANKFURT R TM – Frittstående
SKU:
239-2020
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
