Max Blank – NURNBERG BF TP SBS – Bakerovn
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Bestillings vare
Beskrivelse
NURNBERG BF TP SBS – Bakerovn
Toppmontering, antracit lakk, topplate ( SBS ) sort børstet stein.
Dimensjoner på 136 (h) x 55 (b) x 43 (d) cm har Nürnberg BF et effektområde på 3,3 – 6,5 kW ved vedforbrenning og 7,5 / 11 kW ved pelletsforbrenning. Med denne viser den 248 kg på vekten. Modellen Nürnberg BF oppnår energieffektivitetsklassen A+.
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 265 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 80 × 60 × 165 cm |
| Total bredde | 55 cm |
| Total dybde | 43 cm |
| Total høyde | 136 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | Frontglass |
| Topplate | sort børstet stein |
Relaterte produkter
Drooff – AROLA EDITION – Frittstående
SKU:
drarslgn
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Drooff – BRUNELLO 2L GROOVE – Frittstående
SKU:
drbr2lgcgg
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kratki – ERIK – Frittstående
SKU:
ERIK, ERIK/BLACK
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kratki – SVEN – Frittstående
SKU:
SVEN, SVEN/BLACK
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
