Bef Home – FEEL V6CL/V6CP- Peisinnsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Bestillings vare
Beskrivelse
FEEL V6CL/V6CP- Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 225 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 175 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 67,9 cm |
| Total dybde | 48,5 cm |
| Total høyde | 116,1 cm |
| Type dør | Heve / senkedør |
| Type glass | 2 sidig |
| Glass | dobbelglass, enkelt glass |
| Sideglass | høyre side, venstre side |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
Dokumentasjon
Relaterte produkter
Bef Home – EFFI 7S CP – Kassett innsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.Kobok By Norvai – ECO TUNNEL – Peisinnsats
SKU:
EKO067LD
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kobok By Norvai – ECO3 – Peisinnsats
SKU:
ECO2R90LD2
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kobok By Norvai – HEAVEN – Peisinnsats
SKU:
CHOPOK2R9050VD
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
