Bef Home – AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Bestillings vare
Beskrivelse
AQUATIC WH V 80 – Vannmantlet Peisinnsats
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 337 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 170 cm |
| Bredde på glass | 75 cm |
| Høyde på glass | 46,8 cm |
| Total bredde | 99,2 cm |
| Total dybde | 58,7 cm |
| Total høyde | 159,3 cm |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt ( kun for ramme m/oppkant ), sort |
| Rammetype | med oppkant, uten oppkant, uten ramme |
Dokumentasjon
Relaterte produkter
Kobok By Norvai – ECO3 – Peisinnsats
SKU:
ECO2R90LD2
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kobok By Norvai – HEAVEN – Peisinnsats
SKU:
CHOPOK2R9050VD
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Kobok By Norvai – SKY HIGH TUNNEL – Peisinnsats
SKU:
CHOPOK050VD
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
