Bef Home – FEEL 6C – Peisinnsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
Bestillings vare
Beskrivelse
FEEL 6C – Peisinnsats
Bef introduserer den mest avanserte peisinnsatsen på det europeiske markedet, skreddersydd for nye lavenergi-hus. Med sitt sofistikerte uttrekkssystem og imponerende glassdør, kan du nyte flammene i all sin prakt. Det banebrytende brennkammerdesignet sikrer optimal forbrenning, og det innovative carcon-materialet holder på varmen lenge etter at flammene har slukket. Ingen ekstra kostnader – bare langvarig og jevn varme som overgår alle forventninger.
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 135 kg |
|---|---|
| Fraktdimensjoner | 120 × 80 × 130 cm |
| Design | Moderne |
| Total bredde | 64 cm |
| Total dybde | 38 cm |
| Total høyde | 110,2 cm |
| Type dør | Hengslet dør |
| Type glass | 3 sidige |
| Innvendig farge | lys stein, sort stein |
| Stein fasong | Avrundet stein, Rett stein |
| Rammefarge | rustfritt, sort |
| Rammetype | med oppkant, uten ramme |
Dokumentasjon
Relaterte produkter
Bef Home – THERM V6C – Peisinnsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.Bef Home – THERM V8C – Peisinnsats
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.Kobok By Norvai – STARLIGHT ECO H – Peisinnsats
SKU:
CHOPOKR9050RD2L
Registrer deg som medlem for å se priser og handle.
